-NAJLEPSZY SPORTOWIEC-2019/20  

  RANKING - kliknij  

WYCHOWANIE FIZYCZNE

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W MSZANIE DOLNEJ

 WYNIKI   PUNKTACJA SZKÓŁ 2019/20 
 NAUCZYCIELE WF  
 DYPLOMY - ARCHIWUM  

 KONTAKT

 

 WYCIECZKI

 LINKI

        
Darmowy licznik odwiedzin

                            

 DOKUMENTACJA

 PUBLIKACJE

 

  Opracował: mgr Zbigniew Stachura 

  foto: Piotr Stachura 

 

 WYDARZENIA SPORTOWE 2019/20 - kliknij


Najlepszy abonament na rynku! 


                                                                                                                                    

                                                                                                                               Ogólnopolski konkurs e-WF...

Na platformie e-wf ogłoszono konkurs, który polega na oddaniu jak największej liczby głosów na nominowane 3 lekcje - filmy. Ja wybrałem te, do których dostaliście link. Proszę o głosowanie....WIELOKROTNE!!! Liczy się liczba oddanych głosów przez daną szkołę. Dla 8 najlepszych szkół przewidziano cenne nagrody. KTO WYGRA?! "MSZAŃSKA JEDYNKA".
Liczę na wielkie zaangażowanie Was wszystkich, którzy otrzymali zaproszenie - link do głosowania (dziennik, facebook, str. inter., in.).

                                                                                                                                              KONKURS  

 


                                                                  E - ZAWODY

 

                                                                                                                              "DOMOWY MAŁY MISTRZ" 

 

                                                                                                                                                                     I m - punktacja szkół

  REGULAMIN KONKURSU - ETAP I - POWIATOWY                                                  ETAP I - PREZENTACJE           WYNIKI  

                                                                   I m - punktacja szkół

  REGULAMIN KONKURSU - ETAP II - POWIATOWY                                                ETAP II - PREZENTACJE          WYNIKI  

                                                                                                                                      I m - punktacja szkół

  REGULAMIN KONKURSU - ETAP - WOJEWÓDZKI                                                 ETAP - WOJ. - PREZENTACJE - ID           WYNIKI  

                                                                   III m - punktacja szkół

                                                                                                                                                 ETAP - WOJ. - PREZENTACJE - IMS          WYNIKI  

Przygotowanie i organizacja: mgr Zbigniew Stachura


 

26. 45. Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim - Kluszkowce 10.03.2020

- Sobuń Małgorzata (DSQ)

Organizacja: mgr Grzegorz Szynalik


 

25. 43-44. Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Narciarstwie Alpejskim - Kluszkowce 5.03.2020

                                                                      16 m - Dziedzina Mateusz

                                                                      26 m - Antosz Amelia

                                                                               GALERIA  

  WYNIKI 

Organizacja: mgr Zbigniew Stachura

Podziękowanie dla Pana Marcina Dziedziny za transport i opiekę na zawodach.


 

24. 42. Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce - Mszana Dolna 4.03.2020

                                                                      SP1 : SP2

                                                                         0 : 3

Skład: Aksamit Wiktor, Gocał Jan, Kraska Tomasz, Łabuz Przemysław, Niedośpiał Kamil, Spórna Kamil, Żmuda Łukasz.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

23. 40-41. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim - Kasina Wielka 28.02.2020

                                                                    III m - Sobuń Małgorzata

                                                                        V m - Gocał Jan

- Pitala Weronika (23), Cyrwus Aleksandra (25), Chrustek Emilia (DNF), Flig Maja (DNS).

- Aksamit Wiktor (8), Kraska Tomasz (21), Radomski Karol (24), Łabuz Przemysław (28), Marczyk Maciej (37), Barda Jakub (44), Aksamit Maciej (DNF).

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik, mgr Zbigniew Stachura

                                                                               GALERIA  

  WYNIKI INDYWIDUALNE 

  PUNKTACJA SZKÓŁ 


 

22. 38-39. Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Pływaniu - Myślenice 20.02.2020

                                           II m - Łopata Michał (s. dowolny)

- Jania Zofia (21 - s. dowolny), Walancik Dorota ( 23 - s. dowolny), Piecyk Antoni (30 - s. dowolny).

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

 

                                                                               GALERIA  

  WYNIKI 


 

21. 36-37. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Narciarstwie Alpejskim - Lubomierz 12.02.2020

                                           II m - Antosz Amelia

                                           II m - Dziedzina Mateusz

                                           II m - punktacja drużynowa - chłopców

                                                                             IV m - punktacja drużynowa - dziewcząt

                                                                              V m - Potaczek Szymon

                                                                              V m - Łopata Michał

- Malec Kinga '09 (7), Horabik Urszula (11), Zając Justyna (19), Malec Aleksandra (20).

- Łopata Michał (5), Łabuz Filip (13), Zapała Jakub (16), Piecyk Antoni (22), Adamczyk Mikołaj (32).

- Antosz Amelia (2), Konieczny Zuzanna (9), Borkowska Zuzanna (13), Hadaniak Zuzanna (14), Gaweł Anna (15), Haras Julia (16), Barada Zuzanna (22), Malec Kinga '08 (23).

- Dziedzina Mateusz (2), Potaczek Szymon (5), Magiera Wiktor (8), Dudzik Kamil (13), Nalepa Bartosz (17), Piecyk Mikołaj (22), Piwowar Mateusz (26), Kozicki Jakub (28), Aksamit Paweł (31), Habieda Szymon (38), Rekucki Miłosz (40), Pieron Mateusz (41).

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura, mgr Katarzyna Mielnikiewicz

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI INDYWIDUALNE 

  PUNKTACJA SZKÓŁ 

  GALERIA-MOS 


 

20. 35. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce - Limanowa 14.01.2020

                                                                     VII m - chłopcy

Skład: Skład: Aksamit Maciej, Gocał Jan, Kraska Tomasz, Radomski Karol, Spórna Kamil, Stożek Karol.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 


 

19. 33-34. Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce - Mszana Dolna 10.01.2020

                                                                     SP1 : SP2

                                                                         9 : 3

Skład: Aksamit Maciej, Borkowski Jan, Gocał Jan, Kraska Tomasz, Radomski Karol, Spórna Kamil, Stożek Karol.

                                                                     SP1 : SP2

                                                                        4:8

Skład: Aleksandrowicz Sylwia, Chrustek Emilia, Cyrwus Aleksandra, Jasek Weronika, Karpierz Aleksandra, Korbel Martyna, Kornaś Zuzanna, Łabuz Bernadetta, Madej Izabela, Marszałek Maja, Pieron Natalia, Pitala Weronika, Porębska Julia, Wojtas Aleksandra, 

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

18. 32. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Koszykówce - Limanowa 10.01.2020

                                                                    VII m - chłopcy

Skład: Dziedzina Mateusz, Franczak Eryk, Gil Dominik, Kozicki Jakub, Kucharczyk Kamil, Łabuz Kacper, Nalepa Bartosz, Piecyk Mikołaj, Piekarczyk Dawid, Piwowar Mateusz, Popiołek Igor, Walancik Hubert, Walancik Maciej, Walczak Szymon.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                        GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 


 

17. 30-31. Miejskie Igrzyska Dzieci w Koszykówce - Mszana Dolna 8.01.2020

                                                                     SP1 : SP2

                                                                       8 : 7

Skład: Dziedzina Mateusz, Franczak Eryk, Gil Dominik, Kozicki Jakub, Kucharczyk Kamil, Łabuz Kacper, Nalepa Bartosz, Piecyk Mikołaj, Piekarczyk Dawid, Piwowar Mateusz, Popiołek Igor, Walancik Hubert, Walancik Maciej, Walczak Szymon,

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                     SP1 : SP2

                                                                       8 : 9                                                                                       

Skład: Antosz Amelia, Barda Zuzanna, Cyrwus Klaudia, Fliśnik Julia, Gal Bożena, Gaweł Anna, Haras Julia, Konieczny Zuzanna, Madeja Kamila, Malec Kinga, Malec Malwina.  

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

16. 23-29. Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Pływaniu - Limanowa 5.12.2019

- Igrzyska Dzieci:

                                                                    I m - Jania Zofia (s. dowolny)

                                                                    I m - Łopata Michał (s. dowolny)

                                                                    I m - Aksamit Wiktor (s. grzbietowy)

                                                                   II m - sztafeta 6x25m - chłopcy (s. dowolny)

                                                                   II m - sztafeta 6x50m - chłopcy (s. dowolny)

                                                                  III m - Walancik Dorota (s. dowolny)

                                                                  III m - Piecyk Antoni (s. dowolny)

                                                                  IV m - Dobrowolska Julia (s. klasyczny)

                                                                  IV m - Gocał Jan (s. klasyczny)

                                                                   V m - sztafeta 6x25m - dziewczęta (s. dowolny)

                                                                   V m - Piecyk Mikołaj (s. klasyczny)

                                                                  VI m - Dziedzina Mateusz (s. klasyczny)

                                                                  VI m - Wojtas Aleksandra (s. klasyczny)

                                                                  VI m - Baniowski Bartosz (s. grzbietowy)

- Dobrowolska Aneta (11m-dow.), Hadaniak Zuzanna (13m-klas.), Barda Zuzanna (23m-dow.)

- Dudzik Kamil (8m-dow.), Karpierz Szymon (7m-dow.), Wietrzyk Jan (8m-klas.), Walancik Maciej (13m-dow.), Walancik Hubert (16m-dow.), Karpierz Mikołaj (17m-dow.)

- Karpierz Aleksandra (dsq)

- Spórna Kamil (sztaf.), Barda Jakub (dsq)

 

Sztafeta dziewcząt ID: Barda Zuzanna, Dobrowolska Julia, Dobrowolska Aneta, Hadaniak Zuzanna, Jania Zofia, Walancik Dorota.

Sztafeta chłopców ID: Dudzik Kamil, Dziedzina Mateusz, Łopata Michał, Piecyk Mikołaj, Walancik Hubert, Walancik Maciej.

Sztafeta chłopców IMS: Aksamit Wiktor, Baniowski Bartosz, Barda Jakub, Gocał Jan, Kraska Tomasz, Spórna Kamil.

Opiekunowie: mgr Katarzyna Mielnikiewicz, mgr Zbigniew Stachura, mgr Grzegorz Szynalik

 

                                                                                                   GALERIA  

  ID - dzieci młodsze 

  ID - dzieci starsze 

  IMS 

  sztafety ID, IMS 

  GALERIA-MOS-ID 

  GALERIA-MOS-IMS 


 

15. 22. Miejskie Igrzyska Dzieci w Unihokeju - Mszana Dolna 26.11.2019

                                                                                           SP1 : SP2

                                                                                               4 : 6

Skład: Dziedzina Mateusz, Gil Dominik, Łabuz Kacper, Nalepa Bartosz, Nawieśniak Kajetan, Piecyk Mikołaj, Piwowar Mateusz, Walancik Maciej,  Walancik Hubert.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura


 

14. 21. Powiatowy Turniej Gier i Zabaw "Mały Mistrz" w ramach Igrzysk Dzieci  - Mszana Dolna 19.11.2019

                                                   III m - chłopcy + dziewczęta

Skład: Curzydło Filip, Homa Aleksandra, Karpierz Nadia, Kuczaj Oskar, Piecyk Mikołaj, Spórna Dawid, Świerk Sylwia, Zając Justyna.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI - szczegółowe 

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 


 

13. 20. Miejskie Igrzyska Dzieci w Koszykówce 3x3 (dzieczęta) - Mszana Dolna 4.11.2019

                                                                                           SP1 : SP2

                                                                                               2 : 0

Skład: Barda Zuzanna, Cyrwus Klaudia, Gaweł Anna, Konieczny Zuzanna.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

13. 20-21. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Koszykówce 3x3 - Limanowa 5.11.2019

                                                   II m - chłopcy

Skład: Dziedzina Mateusz, Łabuz Kacper, Walancik Hubert, Walancik Maciej.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                  II m - dziewczęta

Skład: Cyrwus Klaudia, Gaweł Anna, Malec Kinga.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 


 

12. 19. Miejskie Igrzyska Dzieci w Koszykówce 3x3 (chłopcy) - Mszana Dolna 30.10.2019

                                                                                           SP1 : SP2

                                                                                               4 : 0

Skład: Cichórz Adrian, Kozicki jakub, Łabuz Kacper,  Walancik Maciej,  Walancik Hubert.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura


 

11. 18. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej - Mszana Dolna 22.10.2019

                                                                                  V m - chłopcy

Skład: Dziedzina Mateusz, Gil Dominik, Kalczyński Hubert, Kucharczyk Kamil, Nalepa Bartosz, Piecyk Mikołaj, Piekarczyk Dawid, Piwowar Mateusz, Walancik Hubert, Walancik Maciej.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 


 

10. 17. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej - Mszana Dolna 17.10.2019

                                                                                  III m - dziewczęta

Skład: Antosz Amelia, Barda Zuzanna, Cyrwus Klaudia, Figura Urszula, Gal Bożena, Gaweł Anna, Konieczny Zuzanna, Malec Kinga, Myszogląd Nikola, Ogiela Agnieszka.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 


 

9. 16. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Szachach - Mszana Dolna 18.10.2019

                                                   III m - chłopcy + dziewczęta

Skład: Gil Dominik, Michalak Hubert, Niedośpiał Aleksandra, Piecyk Mikołaj.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 


 

8. 15. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej - Mszana Dolna 16.10.2019

                                                   III m - chłopcy

Skład: Aksamit Wiktor, Gocał Jan, Kraska Tomasz, Pieron Dawid, Róg Robert, Spórna Kamil, Stec Jakub, Świerk Tomasz, Wróbel Kamil.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 


 

7. 14. Miejskie Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy) - Mszana Dolna 15.10.2019

                                                                                           SP1 : SP2

                                                                                               5 : 1

Skład: Gil Dominik, Kalczyński Hubert, Konacki Jakub, Nalepa Bartosz, Piecyk Mikołaj, Piwowar Mateusz, Walancik Hubert, Walancik Maciej.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura


 

6. 13. Miejskie Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej (dziewczęta) - Mszana Dolna 15.10.2019

                                                                                           SP1 : SP2

                                                                                               4 : 0

Skład: Antosz Amelia, Barda Zuzanna, Cyrwus Klaudia, Figura Urszula, Gal Bożena, Gaweł Anna, Malec Kinga, Malec Malwina, Myszogląd Nikola, Ogiela Agnieszka.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

5. 12. Miejskie Igrzyska Młodzierzy Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej - Mszana Dolna 11.10.2019

                                                                                          SP1 : SP2

                                                                                              6 : 2

Skład: Aksamit Wiktor, Gocał Jan, Kraska Tomasz, Pieron Dawid, Róg Robert, Spórna Kamil, Stec Jakub, Świerk Tomasz, Wróbel Kamil, 

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

4. 11. Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej (dziewczęta) - Mszana Dolna 8.10.2019

                                                                                            SP1 : SP2

                                                                                                4 : 4  (rzuty karne 0 : 1)

Skład: Chrustek Emilia, Cyrwus Aleksandra, Flig Maja, Łabuz Bernadetta, Madej Izabela, Marszałek Maja, Pieron Natalia, Szynalik Anna.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

3. 7-10. Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Limanowa 1.10.2019

- Igrzyska Dzieci:

                                                                                   IV m - dziewczęta

Skład: Borkowska Zuzanna, Cyrwus Klaudia, Figura Urszula, Fliśnik Julia, Gal Bożena, Gaweł Anna, Kania Klaudia, Konieczny Zuzanna, Malec Kinga, Niedośpiał Aleksandra, Ogiela Agnieszka.

Opiekun: mgr Katarzyna Mielnikiewicz

                                               IV m - chłopcy

Skład:Franczak Eryk, Gil Dominik, Kucharczyk Kamil, Nalepa Bartosz, Piecyk Mikołaj, Piekarczyk Dawid, Piwowar Mateusz, Popiołek Igor, Walancik Hubert, Walancik Maciej, Cichórz Adrian (rez.).

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI 

- Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

                                                                               II m - dziewczęta

Skład: Chrustek Emilia, Cyrwus Aleksandra, Jasek Maja, Jasek Weronika, Łabuz Bernadetta, Łysek Katarzyna, Nowosielska Julia, Nowosielska Paulina, Pieron Natalia, Szynalik Anna.

Opiekun: mgr Katarzyna Mielnikiewicz

                                                                                   IV m - chłopcy

Skład: Aksamit Wiktor, Gacek Konrad, Gocał Jan, Kraska Tomasz, Mirek Jakub, Pieron Dawid, Pilch Oskar, Róg Robrt, Spórna Kamil, Wróbel Kamil. 

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 


 

2. 5-6. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze LA - Nowy Targ 26.09.2019

                                               III m - Spórna Kamil - bieg 300m

                                                                              IV m - sztafeta 4x100m (dziewcząt)

                                                                               V m - sztafeta 4x100m (chłopców)

                                                                               V m - Jasek Maja - bieg 600m

                                                                               V m - Jasek Weronika - bieg 300m

                                                                              VI m - Łysek Katarzyna - skok w dal

                                                                              VI m - Pieron Natalia - pchnięcie kulą

Opiekun: mgr Katarzyna Mielnikiewicz, mgr Grzegorz Szynalik

  WYNIKI - dz                                                         GALERIA  

  WYNIKI - ch 

  GALERIA-MOS 


 

1. 1-4. Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Kolarstwie Górskim - Zalesie 24.09.2019

- Igrzyska Dzieci:

                                               I m - drużynowo (dziewczęta)

                                            III m - Gaweł Anna

                                                                         IV m - Antosz Amelia

                                                                         VI m - Barda Zuzanna

 

                                               I m - drużynowo (chłopcy)

                                               I m - Nalepa Bartosz

- Piecyk Mikołaj (11), Dziedzina Mateusz (16)

 

  WYNIKI 

- Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

                                                                         I m - drużynowo

                                             II m - Cyrwus Aleksandra

                                             IV m - Łabuz Bernadetta

                                                                         VIm - Porębska Julia

                                                                          Vm - Chrustek Emilia (pk)

 

- Barda Jakub (27), Marczyk Maciej (28), Szczudłowski Hubart (30)

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

  WYNIKI                                                                GALERIA  

  GALERIA-MOS