WYDARZENIA SPORTOWE 2020/21 - kliknij

Najlepszy abonament na rynku!

-NAJLEPSZY SPORTOWIEC-2020/21   RANKING - kliknij

PUNKTACJA SZKÓŁ 2020/21 - chłopcy

11. 21. Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej - Kraków 21.06.2021

II m - chłopcy (drużyna)

I m - Świerk Tomasz (bieg 300m)

II m - Aksamit Wiktor (bieg 100)

II m - Niedośpiał Kamil (bieg 300m)

II m - Rataj Patryk (skok w dal)

III m - Żmuda Łukasz (bieg 600m)

IV m - Pieron Dawid (bieg 1000m)

IV m - Dudzik Paweł (pchnięcie kulą)

V m - Drat Radosław (bieg 300m)

V m - Kalczyński Dawid (bieg 600m)

VI m - Piwowar Mateusz (bieg 600m)

VI m - Łabuz Przemysław (skok w dal)

VII m - Pilch Oskar (bieg 100m)

VII m - Piecyk Mikołaj (skok w dal)

VII m - Kozaczka Oskar (pchnięcie kulą)

VIII m - Karpierz Mateusz (pchnięcie kulą)

X m - Piekarczyk Dawid (bieg 100m)

Przygotowanie i organizacja : mgr Zbigniew Stachura

Portale: TV28.

10. 20. Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym - Kraków 16.06.2021

X m - drużynowo

V m - Dziedzina Mateusz

Skład: Dziedzina Mateusz (5), Walancik Hubert (24), Kalczyński Hubert (57), Walancik Maciej (62), Jania Oliwier (86), Róg Karol (89).

Przygotowanie i organizacja: mgr Grzegorz Szynalik, mgr Zbigniew Stachura

WYNIKI - ind.

WYNIKI - pkt.

WYNIKI - szkoły

9. 19. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej - Mszana Dolna 15.06.2021

I m - chłopcy

I m - Aksamit Wiktor (bieg 100)

I m - Niedośpiał Kamil (bieg 300m)

II m - Drat Radosław (bieg 300m)

III m - Świerk Tomasz (bieg 1000m)

III m - Kozaczka Oskar (pchnięcie kulą)

IV m - Pieron Dawid (bieg 1000m)

IV m - Rataj Patryk (skok w dal)

V m - Żmuda Łukasz (bieg 1000m)

V m - Kalczyński Dawid (bieg 300m)

VI m - Piecyk Mikołaj (skok w dal)

VI m - Dudzik Paweł (pchnięcie kulą)

VIII m - Karpierz Mateusz (pchnięcie kulą)

IX m - Piekarczyk Dawid (bieg 100m)

X m - Pilch Oskar (bieg 100m)

s - Łabuz Przemysław (skok w dal)

GALERIA-MOS

8. 16-18. Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Nowy Targ 10.06.2021

- Igrzyska Młodzieży Szkolnej (IMS):

III m - drużyna

III m - Świerk Tomasz

Skład: Świerk Tomasz (3), Pieron Dawid (27), Żmuda Łukasz (29), Aksamit Wiktor (31), Piwowar Mateusz (32), Pilch Oskar (37).

Przygotowanie i organizacja: mgr Zbigniew Stachura

- Igrzyska Dzieci (ID) (2008/09)

XIII m - drużyna

Skład: Dziedzina Mateusz (7), Dudzik Kamil (71), Kalczyński Hubert (72), Trybus Marcin (78), Jania Oliwier (79), Cichórz Grzegorz (80).

- Igrzyska Dzieci (ID) (2010 i mł.):

VIII m - drużyna

Skład: Sądej Franciszek (8), Spórna Dawid (41), Haras Rafał (43), Paćko Kacper (44), Curzydło Filip (46), Wcisło Tomasz (47).

Przygotowanie i organizacja: Grzegorz Szynalik

Opiekun: mgr Katarzyna Mielnikiewicz, mgr Zbigniew Stachura

Portale: TV28.

WYNIKI

7. 15. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym - Mszana Dolna 8.06.2021

I m - drużyna

I m - Dziedzina Mateusz

VI m - Kalczyński Hubert

Skład: Dziedzina Mateusz (1), Kalczyński Hubert (6), Dudzik Kamil (7), Jania Oliwier (15), Pilch Konrad (30), Róg Karol (31).

WYNIKI - ind.

WYNIKI - druż.

GALERIA-MOS

6. 14. Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej - Mszana Dolna 2.06.2021

SP1 : SP2

0 : 5

Skład: Aksamit Wiktor, Dziedzina Mateusz, Niedośpiał Kamil, Piekarczyk Dawid, Pieron Dawid, Piwowar Mateusz, Stec Jakub, Świerk Tomasz, Wróbel Kamil, Żmuda Łukasz.

15.10.2020 - art.

Portale: SP1, UM, Gorce24, TV28.

5. 13. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej - Limanowa 7.10.2020

II m - chłopcy

Skład: Aksamit Wiktor, Dziedzina Mateusz, Kucharczyk Kamil, Niedośpiał Kamil, Pilch Oskar, Piwowar Mateusz, Rataj Patryk, Stec Jakub, Świerk Tomasz, Żmuda Łukasz.

GALERIA-MOS

4. 9-12. Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Limanowa 6.10.2020

- Igrzyska Dzieci:

I m - dziewczęta

Skład: Barda Zuzanna, Cyrwus Klaudia, Gaweł Anna, Ligas Natalia, Niedośpiał Aleksandra, Stożek Laura.

II m - chłopcy

Skład: Cichórz Grzegorz, Dziedzina Mateusz, Jania Oliwier, Kalczyński Hubert, Pilch Konrad, Trybus Marcin.

- Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

V m - dziewczęta

Skład: Fliśnik Julia, Gal Bożena, Jarosz Sara, Konieczny Zuzanna, Madeja Kamila, Malec Malwina.

I m - chłopcy

Skład: Aksamit Wiktor, Kucharczyk Kamil, Niedośpiał Kamil, Pasek Kamil, Piwowar Mateusz, Świerk Tomasz, Franczak Eryk (rez.), Żmuda Łukasz (rez.).

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura, mgr Grzegorz Szynalik

WYNIKI - ID

WYNIKI - IMS

GALERIA-MOS-1

GALERIA-MOS-2

GALERIA-MOS-3

3. 8. Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej (dziewczęta) - Mszana Dolna 30.09.2020

SP1 : SP2

2 : 0

Skład: Antosz Amelia, Barda Zuzanna, Cyrwus Klaudia, Gal Bożena, Gaweł Anna, Madeja Kamila, Malec Malwina.

2. 5-7. Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Kolarstwie Górskim - 29.09.2020

- Gaweł Anna (11), Piecyk Mikołaj (15), Dziedzina Mateusz (17)

Podziękowania dla Pana Marcina Dziedziny za transport i opiekę na zawodach.

WYNIKI

1. 1-4. Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Kolarstwie Górskim - Zalesie 22.09.2020

- Igrzyska Dzieci:

I m - drużynowo

I m - Dziedzina Mateusz

II m - Gaweł Anna

III m - Barda Zuzanna

- Kozicki Jakub (8), Łabuz Kacper (10)

WYNIKI

- Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

III m - drużynowo

III m - Antosz Amelia