OD 2008 ROKU "JEDYNKA" NIE SCHODZI Z PODIUM

POWIATOWEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ

Limanowa 17.06.2016

Szkoła podstawowa:

I m - punktacja szkół, I m - kategoria dziewcząt, II m - kategoria chłopców - odpowiedzialni za przygotowanie: mgr Katarzyna Mielnikiewicz, mgr Zbigniew Stachura.

Gimnazjum:

III m - punktacja szkół, V m - kategoria dziewcząt, II m - kategoria chłopców,  - odpowiedzialni za przygotowanie: mgr Katarzyna Mielnikiewicz, mgr Grzegorz Szynalik.

21 września 2016r. wybrano Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego, w którym mam zaszczyt pełnić funkcję wiceprezesa.

Limanowa 21.10.2016

mgr Zbigniew Stachura

Podziękowanie za okazaną pomoc na rzecz upowszechniania sportu dzieci i młodzieży oraz wsparcie działalności Powiatowego SZS w Limanowej w latach 2012-2016.

6 października 2016r. p. dyrektor mgr Anna Górska odebrała wyróżnienie z rąk prezesa Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Limanowej p. mgr Feliksa Piwowara.

Wybory Zarządu i Komisji Rewizyjnej Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego...miło mi reprezentować tę organizację drugą kadencję. W czasie zjazdu nasza szkoła została wyróżniona Zbiorową Odznaką "Za zasługi w rozwoju sportu młodzieży szkolnej". Niniejszą odznakę miałem zaszczyt odbierać z rąk prezesa MSZS p. mgr Waldemara Gramka.

Kraków 22.10.2016

mgr Zbigniew Stachura

Piątek 18.11.2016r. Tym razem w Nowym Targu miała miejsce uroczysta gala podsumowująca osiągnięcia sportowe szkół w naszym województwie organizowana przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy. Wraz z Panią Dyrektor Anną Górską miałem przyjemność odbierać wyróżnienia dla nas i szkoły.

Kraków 22.10.2016

Portale: ZSM1, UM, TV28

Limanowa 19.06.2017r. Uroczyste podsumowanie "Powiatowego współzawodnictwa sportowego szkół" za rok szkolny 2016/17. Wraz z kol. mgr Grzegorzem Szynalikiem oraz uczniami Żanetą Wesołowską i Mateuszem Szynalikiem odebraliśmy z rąk p. starosty Jana Puchały puchary i dyplomy za zajęcie I m w kategorii szkół, I m w kat. dziewcząt, I m w kat. chłopców (szk. podst.) oraz III m w kat. dziewcząt (gimn.).

Po 9 latach współzawodnictwa nasza podstawówka zajmuje I miejsce wśród najlepszych szkół powiatu limanowskiego.